Przejdź do treści


  Spotkanie „Moda i styl – również dla seniorów”

  13 listopada 2015
  24 września br. w klubie Seniora gościliśmy Panią Martynę Rajewską – modelkę i właścicielkę Face of Fashion - Models & Marketing Agency.

  Spotkanie przy kawie i ciastku przybiegło w typowo familijne atmosferze. Pani Martyna opowiedziała o specyfice pracy modelki oraz przedstawiła blaski i cienie tego zawodu. Kolejnym punktem spotkania było omówienie sposobu łączenia kolorystyki odzieży oraz komponowania ich z różnymi dodatkami. Jak się okazało Seniorki, wedle oceny specjalistki, były bardzo dobrze ubrane – zgodnie z panującymi obecnie trendami. Na prośbę Seniorów Pani Martyna przedstawiła stylizację z ubrań przyniesionych przez nich samych. Sugestie fachowca zainspirowały Seniorów do przeróbki części garderoby (skracanie, podwijanie etc.), których dokonywali na zajęciach w ramach klubu krawieckiego. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się również punkt związany
  z makijażem. Chętne Seniorki wcieliły się w rolę modelek i na ich twarzach Pani Martyna zaprezentowała przykładowe makijaże: codzienne, koktajlowe i wieczorowe.

  Zobacz galerię zdjęć


  Copyrights 2012 - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Płocku

  Wykonanie: Kamikaze